top of page

Hakkımızda

DSC_1896r.jpg

2018 yılında İstanbul’da kurulan DGC Lojistik, bugün Çayırova / Kocaeli bölgesinde 5.400 m2 depo alanında serbest depo faaliyetlerini yürütmektedir. Güçlü sektör bilgisi ve deneyimimiz sayesinde, başarılı depo yönetim uygulamalarını güncel teknolojilerle birleştiriyor ve BUTİK hizmet veren lojistik servis sağlayıcısı olarak müşterilerimizin tedarik zinciri operasyonlarına katma değer sağlıyoruz. Perakende tarafında uzun yıllar çalışmış yöneticilerimizin ve personelimizin sahip olduğu bilgi ve tecrübe, proaktif çalışma modelimiz ve şeffaf iş yönetimimiz, sağladığımız hizmetlerde fark yaratmaktadır.

Hukuk Bürosu
dgc-ikon.png

Profesyonel Yaklaşım
 

 

Perakende sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış ekibimiz, müşterilerimiz ile aynı dili konuşarak, paralel düşünerek, şeffaf ve dürüst çalışma ortamı oluşturarak, onların tüm taleplerinin doğru şekilde yorumlanmasını ve kısa sürede verimli şekilde çözümlenmesini sağlamaktadır.

Veriler Üzerindeki gidiyor
dgc-ikon.png

Şeffaf Yönetim
 

 

Depo Yönetim Yazılımı (Warehouse Management System) ile birlikte müşterilerimiz kendi operasyonlarını şeffaf ve güncel bir şekilde gözlemleme imkânı buluyor, stok seviyelerini ve maliyetlerini anlık takip edebiliyorlar.

Tokalaşma
dgc-ikon.png

Müşteri Memnuniyeti
 

 

Vizyonumuz 10 yıl içerisinde Türkiye’de lojistik sektöründe 'Müşteri Memnuniyeti En Yüksek İlk 5 Lojistik Firması' arasında olmak. Müşteri memnuniyeti öncelik listemizde ilk sırada. Aynı zamanda kurumsallaşmaya da önem veriyor, bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

madeni para
dgc-ikon.png

Optimum Maliyet
 

 

Başta Perakende (Tekstil ve Ayakkabı), Otomotiv Yedek Parça, Kuru Gıda olmak üzere farklı ürün gamlarına yönelik çözümlerimizle müşterilerimize önemli avantajlar sunuyoruz.

bottom of page